| YonutzS a întrebat:

Cum conectez laptop Lenovo ideapad u510 prin wireless la Romtelecom?

2 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Daca ai driverele instalate la laptop verifica daca routerul de la romtelecom este wireles

| Gangaster a răspuns:

Daca ai windows 7 trebuie sa iti gaseasca wirlesu fara sa il bagi tu! pe windows xp trebuie sa ai acolo in bara de start cand deschizi all programs si acolo o sa iti arate ceva network connection sau ceva degenu! dai pe ea o sa iti arate wirlesu si dai connect! Daca nu merge n-ai wireless! s-au nu faci ce trebuie