| sweetdyana18 a întrebat:

Cum copiez de pe un CD pe calculator?

Răspuns Câştigător
| nyko06 a răspuns:

Buna, selectezi fisierele respective, clik dreapta, copy si paste locul unde vrei sa le pui.

6 răspunsuri:
| qwerty21 a răspuns:

Copy paste
sau tragi fisieru din folderu respectiv pe desktop sau unde vrrei

**Dar cred ca intrebi aiurea,daca stii sa umblii pe TPU, sa iti faci cont, sa ti-l activez de pe mail.si nu stii sa copiezi
intrebare pusa aiurea.

| Alex12full a răspuns:

Ce intrebare, nu poti happy dar daca vrei poti copia de pe stick pe pc

| Alex12full a răspuns:

Aa ba da stii cum faci dai click dreapta pe folderul pe care vrei sal copii si dai Copy. Apoi te duci unde vrei sal pui si dai paste

| Alex12full a răspuns:

Scuze pentru raspunsu ala nu m-am ganditlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, selectezi fisierele respective, clik dreapta, copy si paste locul unde vrei sa le pui.