| odnoklassniki1234567890secrete a întrebat:

Cum credeti odnoklassniki.ru e mai reusit decat facebook.com

Răspuns Câştigător
| MindExplode a răspuns:

Nicidecum in facebook sunt inregistrati oameni si din alte tari dar pe odnoklassniki mai mult Rusia Ukraina Moldova.happy

| 0x11111051 a răspuns (pentru MindExplode):

De când Facebook a devenit un important instrument atât pentru relaţionare virtuală cât şi pentru transmiterea informaţiilor de către marile companii, a reuşit să strângă milioane de utilizatori în întreaga lume, dar şi câteva date inedite legate de utilizatorii săi.

-Un utilizator are în medie 130 de prieteni virtuali

-Peste 25% au fost părăsiţi de parteneri pe Facebook

-Pozele cu bebeluşi alăptaţi, interzise

-Facebook, cauza unui divorţ din cinci

-36% dintre utilizatori intră pe Facebook după ce fac sex

-Peste 350 de milioane de oameni suferă de "dependenţă de Facebook"

-Studenţii cu profil pe Fb au note mai mici decât cei fără

-Burger King a dat burgeri gratuiţi celor care renunţau la prieteni pe Fb

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

E mereu lupa intre Rusia si Sua, fiecare incearca mereu sa se intreaca astfel a fost creat odnoklasniki si facebook, dar de departe facebook e mai bun desi eu am cont pe amandoua happy

| alexbordei93 a răspuns:

Pai in primul rand odnoklassniki.ru este prima oara cand aud despre el deci parerea mea este ca facebook este mai reusit + ca i se face foarte multa publicitate. Stima.

| 0x11111051 a răspuns:

Odnoklassniki e cu mult mai bun!
Stilul saitului e cu mult mai frumos, jocuri superbe, administratori care iti raspund la solicitare.

| uRage a răspuns:

Intr-un fel da dar is de nota 10 amindoua

| qazxswedcvfrtgbnhyujmklop a răspuns:

Desigur că odnoklassniki