| pinguinuVerde a întrebat:

Cum creez o retea wireless? Am tot incercat si nu mi-a reusit. Am router. La un moment dat pe telefon imi aparuse reteaua si m`am conectat la ea dar cand intram pe internet nu mergea. Mai multe detalii! big grin

1 răspuns:
| IAmTheLegendary a răspuns:

Depinde si de Windows. Daca ai 7 ultimate intra in control panel network and sharing center alegi creare retea noua acolo mai alegi la ceva: cablu cu internet sau wi-fi.Iti pui IP de la router apoi numele si ori ce parola vrei!