| balintg a întrebat:

Cum cuplez la un decodor doua televizoare?

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Nu merge, pentru că atunci când schimbi canalele foloseşti telecomanda decodorului, şi nu poţi pune un canal pe un televizor şi un alt canal pe celălalt televizor. Ai nevoie de 2 decodoare. Dacă vrei să ai aceiaşi imagine pe ambele televizoare bifurci firu' care iese din decodor.

2 răspunsuri:
| withoutmoney a răspuns:

Nu poti oricat ai incerca! Ar fi o varianta sa iti cumperi o tripla la cablul TV dar ori nu o sa mai mearga nici 1 ori o sa te uiti la acelasi post la ambele tv si pentru a schimba programul trebuie sa ai decodorul in raza vizuala deci oricum nu poti schimba programele ceea ce mi se pare foarte naspa.Du-te la ei si zile ca vrei sa pui la 2 tv o sa te coste mai mult dar nu ai alta solutie.

| nicusor123 a răspuns:

Sincer nu cred ca merge intreabai pe altii