| DenisIonut01 a întrebat:

Cum curat tastele de la laptop?

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Daca nu vrei sa-l desfaci, ia un ac si incearca sa scoti fire de par daca ai... la mine se cam gasesc.
Iar apoi pune aspiratorul pe tastatura.
Daca tot ai aspiratorul la-ndemana, pune-l si-n fanta de aerisire fiindca-i bine sa-i iei si din praf de pe-acolo.

| Gabriel892 a răspuns:

Cu un compresor 10-12 atmosfere si niste solutie de curatat nu conteaza de care

| Monica_7453 a răspuns:

Exista o solutie la supermarketuri : " penny, profi, kaufland etc." eu mi-am cumparat, nu stiu exact cum se cheama da e pentru tastatura. nu cred ca e foarte scump. Stiu ca se da cu solutie, apoi nu se mai umbla la ea cam 12 orethinking deci ar fi bine seara inainte de culcare. sper ca te-am ajutat. baftaaa.