| safas a întrebat:

Cum dau mass pe yahoo messenger?

Răspuns Câştigător
| tudorvld a răspuns:

Selectezi toata lista sau persoanelor care vrei sa le trimiti si dai click dreapta si dai send instant message
Funda?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Trimiti mesaj la toata lista.

| KidOoNh a răspuns:

Pur si simplu scrii ce vrei si ii va aparea Funda?

| tenshi261 a răspuns:

Click dreapta pe Lista cu prieteni dupa care ai acolo Broadcast an IM si scrii measjullaughing
funda?puppy dog eyes

| WoKy a răspuns:

Click dreapta pe Lista cu prieteni...si alegi acolo Broadcast an IM...
Scrii mesajul si il trimiti...
Funda?!

| dellyt a răspuns:

Tii click apasat in lista-tragi in jos pana cuprinde toata lista si apoi dai clik dreapta-instant message

| cristival a răspuns:

click stanga pe grupul carora vrei sa le dai mass/(prima optiune)Broadcast an IM to this group, iti apare un spatiu unde sa scrii ce vrei si deasupra id-urile din grupul selectat.