| LuCi82820 a întrebat:

Cum deblochez un cont metin2 ro?

Răspuns Câştigător
| ALEXTZU a răspuns:

Greu!
in primul rand trebuie sa-ti faci alt cont si sa te rogi de [GM],[GA] sau [MOD] ca sa-ti de blocheze contul.
dar depinde si ce ai facut, daca e ceva nu foarte grav, sigur o sa-ti deblocheze cineva contul.
fundita? plsss

7 răspunsuri:
| xCrank a răspuns:

Si eu am un cont metin2 lupus lvl 59 ff bun si am luat ban cica din cauza ca am facut reclama la server private am sanse sa il iau inapoi?

| simona_7055 a răspuns:

Ai luat BAN? daca da nu mai visa la el big grinbig grinbig grin

| CristiStefan a răspuns:

Mane care stie cum sami aflu parola la o adresa de email care am contul pe ea simi trebuie adresa cam uitat parola la metin cam uitat parola dela email si n-am codurile alea casa aflu parola ca n-am tinut con de ele

| noses123 a răspuns:

Ma mai bine cauta si dowloadeaza un hack si fategm daca mai ai un cont.

| Robert_3541 a răspuns:

Buna, uh nu stii cum sa ii dau PM (mesaj) la GM ca sa iti deblokezr contul'? iti zic eu, du-te pe blog la www.metin2ro.com si acolo vezi ID-ul de mess al lui GM ii dai uh mesaj candva...sau mai scrie si numele lui de p metin2ro! sper ca ti-am fost de ajutor! :))
paaa! :))

| Eugen_9985 a răspuns:

Nu mai incercati sa va deblocati conturile ca astia de la metin2ro sunt niste nesimititi sa va iau la misto sak incercati da vb cu ei.Mai bine apucativa de privat.

| timom a răspuns:

Nu frate nu il ajutatipentru asta asa procedezi:Intri pe site te loghezi acolo iti arata contul tau este banat o sa ai un link care scrie suport dai pe el faci cant si scrii un email acolo scrii ca ti-a fost blocat contul si peste cateva zile merge incearca.