| timioros a întrebat:

Cum sa-mi deblochez un cont la metin2.ro?

17 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Fa-ti alt cont si vorbeste cu un admin. Sau daca nu ia legatura cu adminii pe forum. Oricum, pana la urma ti-l deblocheaza ei, dupa un anumit timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasi problema am si eu pe sv lupus miaublochat cont la lv 51

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu

| alx99errt a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai cum se deblocheaza daca sti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa deblochez un cont dar cum fac. ca adminul nu stiu care e dar nici gm nu stiu care e stiu ca trebuie sa aiba leval 99 dar ei se joaca cu conturile noastre

| Jawsz a răspuns:

Vr sa cauti conturi de lv mare uite saitu www.conturimetin2.ro

| david4889 a răspuns:

Ba aia mint minciuni stiu eu eu am deblocat 3 conturi de 78 si 4 de 45 doar da-mi emailul si parola ti-l deblochez eu doar damile

| Cristi9712232 a răspuns:

Ia id peu si iti zic pe mesbig grinca e f simlpubig grinhappy
cristi_mafia2010 happy

| Andreea_1424 a răspuns:

Si eu vreau sa-mi deblochez un cont de lv 99 si nu pot

| Andreea_1424 a răspuns:

Eu habar n-am caci si eu am un cont de 99-100-etc si nu pot sa-l deblochez sad

| Andreea_1424 a răspuns:

As vrea sa stiu ca te ajutam daca stiam (scuze)

| seful04 a răspuns:

Nu am raspuns dar nici mie nu imi merge sa raspindim vorba poate cineva o sa stie ce zici?

| HarDAnathema a răspuns:

Asteapta in vreo 2-3 ani til dezblocheaza

| ZKU2011 a răspuns:

Dau la schimb pe un cont lv 20 pe corvus regat rosu caracter razboinic cu itm bunicele cu grad prietenos: cont lv 32 hydra cu itm: coasa +6 si undita +3
cont aries lv 22 itm:ghinion+6 scut, coif +6 si arma lv 15 +6 cel de 32 e pe regat :galben cel de 22 pe rosu cantactatima la id:Ronaldo_De_Ronaldo2009

| Georgica_Ion_1998 a răspuns:

Cine ma ajuta sa imi deblochez un cont de metin 2 ro de pe gemini :crying(