| Neah a întrebat:

Cum deblochez un prieten de pe FaceBook?

Răspuns Câştigător
| ADRIANA_1393 a răspuns:

Logheaza-te cu userul de pe care nu iti merge, mergi apoi la pagina asta: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s...

ajungi la ea fie direct fie din account – privay settings – applications

apoi – da-i "remove" la block-ul din dreptul aplicatiei Farmville sau orice altceva mai vrei tu sa iti deblochezi.

sau

account – privacy settings – block lists (jos, pe mijloc) – edit your lists – click pe unblock in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"

cred ca a doua varianta ii buna
sper ca te-am ajutat.
funda?:*

2 răspunsuri:
| Mirel_Titirica_1995 a răspuns:

Vreau sa debloces un prieten de pe facbook