| ss501 a întrebat:

Cum este internetul de la RDS?
(in special cei care locuiti intr-o zona rurala big grin )

4 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Nu îți recomand! Eu stau relativ aproape de București într-o comună Ilfoveană (aprox. 25 km de oraș), am net de la RDS de 2 ani, aproape după fiecare ploaie trebuie să sun la ei pentru că îmi apare eroare la conectare (651 dacă știi cum stă treaba), la primul vânticel ai probleme de semnal, uneori face figuri modem-ul lor cu router-ul meu etc.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Eu am internet si cablu de la RDS, stau la tara si sunt multumita.
Inainte eram la UPC, dar RDS are viteza mai buna.
O zi bunahappy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Ok,este mult mai bun UPC, desi are viteza mai mica decat RDS-ul de aceeasi bani, dar la UPC nu va pica niciodata net-ul.Pe ploaie, viscol, uragan, merge mereu.
Mai sunt si defectiuni neprevazute, dar le remediaza in maxim doua ore.

| LeCamionagiu a răspuns:

In Bucuresti merge perfect!