| Rahil a întrebat:

Cum este posibil ca cineva sa fie apelat pe mesenger fara ca eu sa il apelez? Contul nu a fost spart sau ceva de genu. A primit apelul fara ca eu sa il apelez.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate l-ai apelat din greșeală.

| literallythesamebruh a răspuns:

Eu la messenger am pățit următorul lucru: să fiu sunat de o persoană în mod normal și să inițiez un apel cu ea, iar după un timp, persoana respectivă "mă sună" din nou și atunci când răspund scrie "apel eșuat". Apoi când întreb omul de ce a sunat din nou spune că el nu a sunat laughing. Deci cel mai probabil este o eroare de la messenger.

| king5151 a răspuns:

Si eu am patit sa sun pe cineva si sa ii apara ca il sun dupa 2-3 ore.