| Floryn9 a întrebat:

Cum fac altii poze 360° de pe telefon?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2tG2rAw

| darrio2007 a răspuns:

Depinde de telefon. Unele au in setari optiunea de panoramic. Cauta in telefonul tau.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pozele 360, adica alea unde poti sa misti si sa vezi fiecare directie, se fac folosind o camera speciala 360. Se cumpara. Ea poate fi conectata ulterior la alte dispozitive.

Fotografiile panoramice sunt altceva, ele cuprind aproape totul, dar doar pe orizontala, ca si cand ai face o fotografie foarte lunga. Nu este acelasi format.

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

Intrii in camera si alegi pe modul PANORAMA