| Moldoveanu15 a întrebat:

Ce telefon de buget ati alege pentru poze?

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Păi cam toate telefoanele la 1200 lei au cam aceleași specificații, aceeași cameră.

| Rd79 a răspuns:

Cauta un telefon pe care sa poti instala Google Camera (de preferinta fara a avea nevoie sa-l rootezi). Multe telefoane de la Xiaomi suporta Google Camera si se incadreaza al bugetul tau. Doar ca e enervant procesul de unlock la bootloader.

| IonutR1 a răspuns:

Ar fi bine daca ai spune si un buget anume ca sa imi pot da seama ce pot alege. De buget cred ca te referi in maxim 2000 lei si eu iti recomand cam in banii astia https://www.emag.ro/......DJG0S4BBM/
Daca tot e prea scump imi spui si iti gasesc un telefon ok. Multa bafta!