| LarisaMaria a întrebat:

Cum fac ca atunci cand deschid calculatoru sa se deschida automat anumite programe? de exemplu winamp si yahoo?batting eyelashes se poate? FUNDOI!

3 răspunsuri:
| dexro a răspuns:

Te duci in msconfig si adaugi acolo programele daca nu sunt adaugate si la bifezi si gata uite aici -> http://dexro.blogspot.com/2010/01/msconfig.html

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Ce windows ai instalat?

| alexuts28 a răspuns:

Eu stiu la yahoo : Dai click pe Yahoo si sub parola ai trei functii, tu apesi pe Sign in automatically sua cea in gen, si daca vrei sa iti si intre apesi pe remember my yahoo messenger. Funda?