| dantiberiu a întrebat:

Cum fac ca atunci cand mi se deschide hi5-u sa se auda muzica?

4 răspunsuri:
| George1510 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/05/18/player-hi5-autoplay/
aici gasesti toate informatiile pentru a pune pe hi5 o piesa de pe youtube...coduri, chestii etc. eu de aici am invatat o sa vezi ca este explicat foarte clar, nu vei avea probleme bafta:D

| CC7 a răspuns:

Http://www.mixpod.com/ E cel mai bun iti pui muzica de pe youtube si iti faci intr-o chestie ex. Iphone si iti apare muzica favorita si iti canta automat. Astept Funda.

Răspuns utilizator avertizat
| raluka_2464 a răspuns:

Poti intra pe www.radio-light.ro, vezi ca se deschide numai cu firefox. Cauti melodia dorita o seletezi apoi o sa observi ca sub ea, iti vor aparea cateva subtitluri tu o alegi pe cea unde scrie autostart copy si paste in profilul meu.
Sper ca ti-am fost de ajutor.