| giffjunior a întrebat:

Cum fac ca poza de profil de la skype sa o vada doar prieteni mei, nu si ceilalti?

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

De la setari complexe o sa ai undeva Apari online doar pentru prieteni si bifezi optiunea, si o sa vada doar prietenii tai poza nu si ceilalti useri.

| TheRealDaniel a răspuns:

Vezi ca la poza acolo, ai niste setari daca nu merge acolo pe bara la skype sunt mai multe setari complexe, ar trebui sa fuctioneze dupa aceea. Sper ca ti-am fost de ajutor. O zi buna!