| Ana670maria a întrebat:

Buna TPU! Am si eu o intrebare legata de poza de profil de pe Facebook. In momentul in care iti actualizezi poza de profil si o setezi pentru a o vedea doar prietenii, chiar asa se intampla? Adica ceilalti pe care nu ii am la prieteni nu-mi pot vedea poza de profil? Am facut si un mic experiment de pe alt cont pe care nu il am la prieteni si intr-adevar, nu-mi arata poza de profil (sau cel putin, o fi existat vreo eroare la acel moment). Ce inseamna atunci cand iti modifici setarile sa vada doar prietenii poza de profil?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Inseamna ca poza de profil va fi limitata la acel cerculet.Cine nu este prieten din lista ta, nu poate vedea decat poza din cerculet, de 1 cm sau cat o fi el aproximativ. Si nici nu poate da click pe ea sa o mareasca, nu poate face nimic.

| AdioTPU a răspuns:

Înseamnă că cine nu te are in lista de prieteni nu poate da click pe poza și s-o vadă în mărime totală (full scuze), o vad doar in miniatura.

| Fonk a răspuns:

Nu te găsesc prieteni dacă te caută. (nu sunt sigur)