| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca poza mea de profil de pe facebook sa fie deschisa de prieteni sau de necunoscuti si sa nu apara comentariile sau altceva, pur si simplu imaginea? Am vazut asta la cineva si mi-a atras atentia...

Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Cu plăcerewinking

7 răspunsuri:
| Gunoi a răspuns:

Te duci pe poza de profil dai edit şi în stânga la done editing selectezi friends sau only me şi salvezi

| Gunoi a răspuns (pentru Gunoi):

Lângă done editing e o căsuţă cu icon-uri click pe ea şi îţi apar opţiunile de selecţie

| RobertMoon a răspuns (pentru Gunoi):

Nu merge, scrie fotografia ta de profil este intotdeauna publica, la tine cum apare?

| RobertMoon a răspuns (pentru Gunoi):

Nu apar iconitele alea, apare doar iconul de public.

| RobertMoon a răspuns (pentru Gunoi):

Spune-mi exact pasii pe care trebuie sa-i fac sa apara chestia asta, mersi.

| RobertMoon a răspuns (pentru Gunoi):

Gata, cred ca am descoperit, nu am inteles de prima data despre ce e vorba, mersi multwinking