| Damaris01 a întrebat:

Cum fac ca să nu mai poată nimeni să-mi distribuie videoclipurile și postările de pe Facebook?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu de unde distribui videoclipurile?

| Violleta2022 a răspuns:

Simplu: tu le protejezi cu copyright, platind o suma serioasa pe google la firmele care fac acest lucru si ei au grija ca videourile tale sa nu mai poate fii republicate, decat daca ti-au platit drept de folosinta.

| sierra1 a răspuns:

Dacă nu vrei să fie văzute - și intrebarea legitimă se naște - de ce la mai postezi?

| Lioana a răspuns:

Daca setezi ca postarile tale sa fie vazute doar de prieteni, chiar daca prietenii tai le distribuie nu vor putea fi vazute de cei care nu sunt prieteni cu tine.

| Darius50boss a răspuns:

Pe setări poți să reglezi