| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac cont pe metin2 candy jongju? fundoi

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum imi fac cont pe metin2 candy longju? haideti va rogggg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-am facut deja da iti dau un fundoi pentru ca ai rasp primul

| ToxicSmile a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu ti-ai facut? imi dai si mie puppy dog eyes?

| anonim_4396 explică (pentru ToxicSmile):

Descarci jocu, chand il deschizi este ceva cu contul, completezi tot, vei primi email deconfirmare

| ToxicSmile a răspuns:

Imi spui si mie te rog? big grin ca vr si eu sa ma joc. nu stiu cum sa intru in forum sa-l descarc.inregistez... altele dar. nu stiu cum sa le fac.mie imi place svr. are itm bune 2 mape noi :X e super :* dar. sad imi spui si mie daca afli? te rog? Dee3aaa_andreea si contacteaza`ma papa :* bv noib:*