| Haha_Hilli_1990 a întrebat:

Cum fac in windows 7 sa aleg playerul implicit pentru filme si muzica?

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

La fel ca in windows xp click dreapta pe ce vrei sa deschizi open wich chose default program selectezi din lista ce program vrei si dai apply

| liviufirst a răspuns:

Ca si in Windows Xp. Selectezi fisierul ce vrei sa-l deschizi, dai click dreapta, te duci la Open with, selectezi playerul ce vrei sa fie implicit pentru acel tip de fisier, bifezi sa fie asta intotdeauna...si gata.

| Kyrie a răspuns:

Da-mi si mie funda, ca nu prea am big grin

| Supps a răspuns (pentru Kyrie):

Da-mi si mie bani, ca nu prea am.

O sa-mi dai? Nu cred, pentru ca trebuie sa muncesc pentru banii aia si sa ii merit, ei bine la fel este si aici, trebuie sa muncesti si sa meriti funda aia.
Daca vrei sa cersesti du-te-n Herastrau ca a venit primavara si iese lumea la plimbare prin parc, e plin de lume, poate produci ceva.