| lili24 a întrebat:

Cum fac link? Am pus o poza la mine pe site, cum fac link catre situl de unde am luat-o?

Răspuns Câştigător
| videoblog a răspuns:

Daca folosesti WP, baga si tu in postul respectiv (sub poza) textul "via" si apoi selecteaza-l si da click pe butonul "link" din bara de control a postului, dupa care ti se va deschide o fereastra in care bagi linkul in cauza.

4 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Click dreapta pe poza / open in new tab / copie linkul acela
la i. e. / view picture cu click dreapta parca

| mugurel021978 a răspuns:

Tu vrei ca atunci cand dai click pe poza sa te trimita la un site anume? daca am inteles bine. trebuie sa inserezi o comanda HTML in spatele pozei, sincer eu nu am lucrat cu CMS-uri, dar cred ca ar exista si la tipul asta de constructie a site-ului posibilitatea sa pui o comanda exemplu: Zizix Tutoriale.

| Sara a răspuns:

Nu inteleg ce vrei. sincer :d fii mai explicita. daca ai nevoie de linkul pozei, o poti afla de pe siteuri de profil.