| Temazor a întrebat:

Cum fac o poza cu Adobe Photoshop CS5 Portable. Dau funda ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci. o poza o poti face cu aparatul sau telefonul in nici un caz cu photoshop. poate vrei sa prelucrezi o poza. in cazul asta da mai multe detalii daca vrei sa fii ajutat

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, depinde ce poza vrei sa faci. oricum, sunt multi pasi de parcurs, cu cat te afunzi mai adanc in el cu atat inveti mai multe comenzi, muti cap-ul de pe o pers pe alta, schimbi culoarea parului, ochilor, pielii, faci felicitari de craciun, an nastere, orice de la 0, dar trebuie sa stii sa lucrezi. este un program foarte complex, eu sa zic. de 1 an lucrez in photoshop, stiu sa fac, ceva ceva. dar. este foarte greu, trebuie in primul rand sa inveti joaca cu layere-le, brush tool si mai multe.