| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a întrebat:

Heii^. Am vazut ca multi pe facebook. au o poza la profil iar cand dai click pe ea iti apare alta. happy Cum pot face si eu sa pun o poza, iar cand persoana respectiva ar vrea sa-mi vada poza, sa apara alta? Dau funda. Multumesc.

2 răspunsuri:
| HyenaV2 a răspuns:

Ai problema cu internetul!

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Este simplu. Pui poza normal, astepti cateva secunde si o stergi (p.s. da click pe ea si sterge-o ca daca o "elimini" nu iti mai apare!) asa fac si eu uneori laughing). Daca nu merge din rima incearca de mai multe ori. ( si nu, nu ai probleme cu netu' laughing)))))))))
Scuze daca mai lipsesc litere, am robleme cu tastatura big grin blushing. Ser ca te descurci happy.