| Andreeamiruna67 a întrebat:

Cum fac pe Facebook sa nu mai apară ca-s activa? Și nici pe mess.
Am stat cu contul dezactivat de aseară ca să ignor niște 'prieteni'... Nu vreau sa le dau Block dar nici sa nu para ca îi ignor.
Gen sa lipsesc o vreme de pe Facebook... Da nu pot sa ma abțin... Cum sa fac?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Folosește ce e aici:

https://chrome.google.com/......dgdoollmap

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dai la Messenger > setari (stanga sus pe poza) > active status. Insa cred ca ei pot sa vada daca bulina se umple, cum ca tu ai fi receptionat mesajul, dar nu le-ai dat seen. Dar oricum, nu vad ei cand si cum. Ca nu o sa scrie.

| 2420 a răspuns:

Păi când intri pe calculator pe Facebook ai opțiunea "close chat".

Este un fel de invizibil cum era pe vremuri pe Yahoo Messenger.