| cristianorudi7 a întrebat:

Cum fac pe facebook sa nu mai imi apara pozele? Vreau sa nu le mai vada nici prietenii, doar eu sa le pot vedea, si daca vreau sa dau din nou sa le vada toata lumea...
Multumesc

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

La fiecare album[sub el]ai setari printre care si,, doar eu,, seteaza si numai tu o sa le vezi iar cand vrei sa le vada prietenii setezi,, prieteni,,

| sickoffallthings a răspuns:

Setarile contului - Confidentialitate- Cine îţi poate vedea postările viitoare? si dai doar eu.

| MEEEEx2DDDDD a răspuns:

Inainte sa postezi ceva, langa butonul "posteaza" iti arata o chetie unde iti spune :public.Tu dai click si il schimbi. Dupa aceea, daca vrei sa le vada prieteni te duci la postere iar in dreapta este un fel de sagetuta de pe care schimbi din "privat" in "public". Sper ca am fost destul de explicita happy