| ღβأβأ a întrebat:

Cum fac print screen la tableta e-boda Supreme ips dual core x200?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Buna Bibi. Daca tableta are android apasa pe butonul de on/off si pe volum. Daca nu merge atunci du-te pe magazin play descarca aplicatia screenshot [este free] si dai pe start capture. Apoi ca sa faci un screenshot trebuie sa dai volum down si pe butonul de on/off si tii apasat 2 secunde.

Sper ca te-am ajutat.
O zi minunata in continuare iti doresc.

2 răspunsuri:
| qNesquik a răspuns:

Daca are Android cauta pe Google Play program de screen shoot / print screen.

| Moew a răspuns:

Incearca sa ti apasat pe butonul on/off si pe cel de volum -.Eu am incercat sa fac asta la tableta mea si a mers! Funda?