| TheGrooveStreet a întrebat:

Cum fac rost de drivere pentru pc? am placa video Nvidia geforce 8400GS si placa de baza gigabyte! plz LinK! vreau sa imi fac un cd cu driverele

7 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Uite aici un program care iti cauta si-ti descarca driver-ele care iti lipsesc, de asemenea iti actualizeaza toate driver-ele :Driver Checker v2. 7. 4 :http://www.megaupload.com/? d=H5AFWNM3 :(Pass: Warezone ) pentru rar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru nvida te duci pe www.nvidia.com iar de la placa de baza cauta numele firmei care a ceeatho si baga pe neth si seria trebuie sa-ti dea driverele baftha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nvidia driver