| Cippy a întrebat:

Cum fac sa ignor unele mesaje de la numere care trimit sms gen " ai castigat 1000000000$ ". fundita

5 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Tot ce poti sa faci este sa nu le raspunzi sau sa le dai la politie, dar politistilor nu le place sa-i deranjezi pentru orice fleac, s-ar putea sa-ti dea cu flit daca te duci laughing

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Daca ai smartphone(sau telefoane mai performante) poti lua din AppStore la Android Market sau site-uri cu aplicatii poti descarca programe care iti filtreaza mesajele(dupa keyword-uri, numar de telefon etc.)

| Céline7 a răspuns:

Din pacate nu este posibil, poti doar sa le stergi si sa nu le dai atentie happy

| Cippy explică:

Eu stiam ca merge blocat utilizatorul

| andru007 a răspuns:

Nu poti rolling on the floor