| b3b3zapakit a întrebat:

De ce nu pot sa trimit mesaje la anumite numere de telefon? La unele numere pot dar la altele nu. Sunt pe Frog. Setarile le am facute corect. Si numarul de la centru de mesaje. A mai patit cineva asa?

1 răspuns:
| AnutzaBM a răspuns:

Hmmm, nu am mai patit asa ceva, oricum frog este o retea slaba de telefonie, nici nu stiu daca ai putea merge la relatii clienti sa le spui problema, dar din cate stiu eu frog apartine de Vodafone. Fa o vizita la ei si vezi poate te ajuta. Da parerea mea e ca ar fi mai bine sa treci pe alta retea happy mult mai buna gen:Vodafone sau Orange. Bafta