| ZaRuLBlaCK a întrebat:

Cum fac sa imi mearga sunetul am un X rosu acolo la sunet ce sa fac? Am Windows 7 Ultimate

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Driver genius insa nu e free
chip 3d e free
foloseste windows update, e posibil sa gaseasca usor driverul
daca nu reusesti te ajut eu dar trebuie sa instalezi teamviewer
bafta

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si calculator? Instaleaza driverele de sunet!

| SilverF8ith a răspuns:

Daca nu ai cd sau dvd la calculator sau la laptop la my computer dai click dreapta apoi Manage apoi Device Manager gasesti unde se afla placa de sunet si unde arata "x-ul" rosu dai click dreapta Update Driver si apoi dai sa caute pe Internet. Daca nu reusesti asa Foloseste WIndows Update daca nici asa nu reusesti cauta website-ul companiei de unde este respectivul calculator/ laptop scrie datele care sunt necesare downloadeaza driverul de sunet si instaleaza ca si pe o aplicatie normala banala! Bafta!

| Cillix a răspuns:

Descarca de pe net programul ''Driver Genius'' el iti scaneaza PC si iti detecteaza toate driverele de care ai nevoide, dupa le downloadeaza si ti-le instalezi, nimic mai simplu. tongue