| Eddie_4354 a întrebat:

CUm fac sa imi schimb vocea? adica o am inregistrata si vreau sa sune ca cea a unei femei de exemplu sau sa sune de o tonalitate diferita fata de-a mea. eu am adobe audition. v-as ruga sa imi dati niste setari exacte nu sa imi spuneti pai cauta pe google sau chestii de genu. eventual vreun programel ceva. mentionez ca in acel program trebuie introduse fisiere deja inregistrate nu sa le inregistreze el pe loc.

3 răspunsuri:
| Eddie_4354 explică:

As dori un tutorial daca se poate. sa-mi sune vocea ca cea a unei femei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://download.cnet.com/Vocal-Imitation/3000-2170_4-10265980.html
nu stiu daca este ce cauti tu.

| HatakeKakashi a răspuns:

Voice changer, abdobe auditions sau cube base