| AlexDorinel a întrebat:

Cum fac sa ma elrectrocutez de mana cuiva? M am frecat de covor 2 minute si m-am atins de mana cuiva si n a mers.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Pentru că minciuni.
Sarcinile strânse prin frecare ies foarte repede din corpul tău.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Lasa prostiile! din asa ceva se poate face stop cardiac. pote sa apara sarcini electrice de peste 10.000 (zece mii) de volti si amperaj mai mare de 0, 2 Amperi

| ColorPage a răspuns:

Gluma proasta! Cauta altceva daca vrei sa atragi atentia unei fete.

| raMLesS a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cum spunea si Cheloo "Ai *** prea mica sa ***, freaca-te de covor" rolling on the floor rolling on the floor

| anonimg a răspuns:

Există electricitate în corp. Dar trebuie descărcată. La asamblarea unui calculator este necesar ca să se descarce această electricitate; sau măcar folosirea unor haine numai din bumbac, pentru că piesele se pot deteriora.
Hainele supraelastice provoacă electricitate. Unii oameni sunt sensibili în privința aceasta și o simt mai bine decât alții.