| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa mearga bluetooth la laptop? Am Acer Extensa 5235 si am descarcat de pe net dar scrie ca,, bluetooth device not found.Plase verif that your thBluetoo device is properly connected and turned on.".Ce sa ii fac? funda si voturi

Răspuns Câştigător
| spi a răspuns:

Stii sigur ca ai bluetooth la laptop? unele laptopuri nu au si degeaba descarci tu daca nu ai la laptop..trebuie sa il ai din fabrica si il descarci de pe net doar daca nu este instalat. poti opta pentru un stick bluetooth daca vrei neaparat la laptop.cauta pe net daca laptopul tau, Acer extensa 5235 are bluetooth.bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am buton la el dar cand apas nu apare nimic, cand aveam windows vista mergea la asta xp nu (spi)