| Alextpuro a întrebat:

cum fac sa-mi mearga gta? http://img138.imageshack.us/img138/8467/47943865.png

Răspuns Câştigător
| AdiFCSB a răspuns:

Man am avut si eu gta san andreas da eu dupa ce al instalam cand intram in joc imi mergea numi aparea sa downloadez vre un patch iai du meu nice_boy_adryan si vorbim pe mess.

2 răspunsuri:
| FuegoJr a răspuns:

Baga id ul meu: vladutel2001 si til faca sa iti mearga perfect si poate ne intalnim si pe SamP (San Andreas Multi Player)

| calin1996 a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa bagi crack! altceva nu ar avea ce sa fei daca jocul e descarcat dintr-o sursa in care a fost testat.