| SnYcK3rS a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc spamuri pe mail in folderul Spam, m-am saturat de ele

Funda big grin

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ti-am mai raspuns o data. Intri la rotita din dreapta sus ( e o rotita dintata), apoi la setari si ai optiunea "adrese blocate). Acolo scrii orice adresa si dai "blocare". Adresa va fi blocata si nu vei mai primi nici un e-mail cat vei tine adresa in acel loc. Daca vrei sa o deblochezi dai pe adresa cu mouse-ul si apesi "eliminare"