| Piticot18 a întrebat:

Cum fac sa nu-mi vada cateva persoane de pe facebook ce postez sau ce fac adica doar sa vorbim in chat atata cum fac va rog eu mult! Am nevoie de raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| SamuelTudosa a răspuns:

Apesi la: La ce te gandesti si vezi ca langa posteaza iti scrie acolo ori "public" ori "prieteni" apesi acolo si dai personalizat si vezi ca mai jos e un patrat in care scrii numele persoanelor care nu vrei sati vada postarile big grin FUNDA Plz

1 răspuns: