| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

Cum fac sa opresc pentru o scurta perioada de timp programul antivirus avast si sa il repornesc la loc.

1 răspuns:
| IonutzMariusz a răspuns:

Deci jos în taskbar (unde este ora și data) ai matorul AVAST, dai click dreapta pe el și vei merge pe a doua opțiune (avast! Shields Control) și ai după cum urmează: Disable for 10 minute(să îl oprești pentru 10 minute), pentru 1 Oră, Permanently(permanent) sau Unitl computer is restared (sau până se restartează calculatorul)