| Adrian4123 a întrebat:

Cum opresc firewallul de la antivirus? eu am avast... FUNDA!

3 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu are firewall avast

| Pisoiul a răspuns:

Dece ai vrea sa il opresti? Daca opresti firewall-ul calculatorul tau va fi vulnerabil la inamicii cum ar fi hackeri.Si vor putea sa iti vada datele din calculator.

| KnifeWrench a răspuns:

Apasa combinatia de sageti de pe tastatura: sus-sus-jos-dreapta-dreapta-jos.

Daca nu merge asa, vezi ca Avastul are un buton special proiectat pe placa de baza, primul din dreapta microprocesorului. Ar trebui sa fie verde cand e firewallul pornit si rosu dupa ce-l opresti.