| rolly3342 a întrebat:

Cum fac sa pun mozilla firefox browserul implicit?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Deschizi Mozilla Apoi click pe Unelte/Tools --> Options --> Avansat/Advanced si bifezi casuta " Verifica intotdeauna la pornire daca Firefox este browserul dvs. implicit".

Apoi inchizi Mozilla si il pornesti iar, iar in final iti va aparea un mesaj in care sa alegi daca vrei sa fie sau nu implicit.

Sper ca te-am ajutat happy!

3 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Il instalezi, intri in mozilla firefox si iti cere automat. happy

| rolly3342 explică:

La mine opera e browserul implicit...si vreau sa fac sa fie mozilla.

| cristinna23 a răspuns:

Http://www.mozilla.com/en-US/firefox/new/ apesio download si urmezi pasii, bafta