| cristianorudi7 a întrebat:

Cum fac sa pun winamp-ul in bara de start la windows 7 sau la sageata aia din dreapta cu show hidden icons? mssss

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Ca sa o pui in meniul start, click stanga pe scurtatura winamp si o tragi deasupra butonului de start al windowsului. ca sa o pui in taskbar (bara de activitati) click stanga pe iconita, scurtatura de pe desktop si o tragi pe acea bara! ca sa o pui la pictogramele ascunse(hidden) mi se pare ca trebuia setat ceva din winamp la isntalarea lui! nu am winamp, deci nu stiusad