| mishy a întrebat:

Cum fac sa salvez poze pe photoinstrument? Va rog mult ajutati`ma!

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

File-save as-desktop(fisier ''x'') si gata! sau click dreapta si ''save as'' pe poza! poate merge! e tot ce stiu!

| anaya21 a răspuns:

Iti descarci programul photoscape, dupa ce ai modificat poza in photoinstrument deschizi photoscape ii dai screen capture dupa care iti apare o chestie unde trebuie sa ii dai capture region, si de aici sigur o sa te descurci.si eu le-am incercat pe toate si doar asa am reusit. 100% merge, daca chiar nu te descurci mai ma intrebi.