| albastrica009 a întrebat:

Cum fac sa sterg istoricul site-urilor pe care le-am accesat, alea care apar atunci cand dau pe sageata din dreapta a barei de sus care are in stanga alte doua sageti care te pot trimite la paginile de dinainte?

3 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Stergi istoricul (CTRL+H) si restartezi browserul. Ori am eu o problema de interpretare si n-am inteles mai exact ce doresti, ori tu o problema de exprimare.

| albastrica009 explică (pentru miTzuliK93):

Am incercat cat am putut sa fiu cat mai clara, dar dupa ce dau pe ctrl+h imi apare in stanga o mini fereastra cu instoricul, si voiam sa te intrebare cum sterg toate alea din istoric? ca daca dau iarasi pe ctrl+h nu se-ntampla nimic.

| miTzuliK93 a răspuns (pentru albastrica009):

Presupun ca ai Internet Explorer, este? Daca da, click dreapta pe "Today", "Last week", "Last month", samd, apoi click pe Delete.