| Horror12 a întrebat:

Cum fac sa sterg salvarile jocurilor din sistemul android TPU

Răspuns Câştigător
| LePotato a răspuns:

Salut,

Poti incerca sa instalezi un "manager de fisiere" (de exemplu "ES File Explorer") si apoi sa cauti cu el foldere asociate cu numele jocului (sa zicem ca ai NFS instalat, te uiti dupa foldere gen "NFS data" etc si le stergi)

Sau intri la Aplicatii (din setari) si te duci pe respectivul joc si dai "Clear data" si "Clear Cache"

Nu-s sigur daca o sa functioneze ce ti-am scris mai sus.

Bafta!

3 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Intri la setari, la aplicatii mai apoi, dai pe jocul respectiv si pe Stergere date.

| Horror12 explică:

Am un gb ocupat de salvari, oare exista un program? in afara de Clean master

| Ember_Rares_Andrei_1992 a răspuns:

Poti instala un program (clean master) care curata fisierele goale din tot telefonul! happy... Bafta