| strengaritzza a întrebat:

Cum fac sa trimit un mesaj odata la toti prieteni de pe Hi5. M-am uitat acum si nu stiu. Se poate? Nu pot sa ii selectez pe toti. Va rog. Astept raspuns!

2 răspunsuri:
| strengaritzza explică:

Eu nu ma joc pe hi5. Mai am hi5. Probabil nu iti mai stii parola... Si eu intr-un timp nu ma puteam loga, dar si-a revenit. Aveam nevoie sa trimit un mesaj la toti prietenii mei si nu stiu sad. Imi spui te rog?

| FataAmintirilor a răspuns:

Mai ai hi5? eu am cont da nu pot intra pe el...iti spun cum sa trimit daca imi raspunzi la intrebare...dc nu pot inta am cont..mai este barn buddy pe hi5?