| Gmcc a întrebat:

Cum fac si eu cd mp3 in wind 7 fara nero sau altceva sau daca exista nero pentru wind 7 un link de download.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu Windows Media Player!
Deschide Windows Media Player, click pe "Burn"(situat pe partea de sus a ferestrei, in dreapta) ->selecteaza "Audio CD" sau "data CD" din lista ->introduci un CD gol în writter ->navigheaza pana la melodiile pe care doresti să le inscripţionezi pe CD utilizând fereastra-> Detalii.Acum gliseaza fişierele pe care doresti să le inscripţionezi pe CD în lista de "Burn" de pe partea dreapta a ferestrei Windows Media Player -> click pe "Start Burn".
Succes!

| K0sti a răspuns:

Nero merge pe orice varianta de windows, inclusiv windows 8!