| Anton_Ştefan_2000 a întrebat:

Salutare. Imi puteti lasa un link de download windows xp sp3? Si un tutorial ( daca vreti ) cum sa il pun pe un CD cu Nero! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

Aici ai linkul-l de download : http://download.chip.eu/......27409.html

Iar aici ai tutorialul cum se copiaza un windows ( cum se pune pe CD ) e la fel la toate windowsurile.

Toate cele bune.

| Anton_Ştefan_2000 explică (pentru kar1GaNNN):

Si dupa ce am downloadat trebuie sa apas pe el sa il instalez sau cum?

| RAY a răspuns (pentru Anton_Ştefan_2000):

De ce te compliciti pentru 40 de lei, cheama unu cu windows sasi instaleze mai faci prosti, si i spui sa-si lase un cd si te uiti la el sa vei sti pe viitor daca te zgarcesti pentru 40 de lei asta e, daca ai fi in tm te-as rezolva

| Anton_Ştefan_2000 explică (pentru RAY):

Stiu sa il instalez si fac rost foarte repede de el gratis. Insa vreau sa imi fac si eu sa nu il mai cer... Asta e tot.
Salut!

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Anton_Ştefan_2000):

Trebuie instalat da happy

| Anton_Ştefan_2000 explică (pentru kar1GaNNN):

Mersi

6 răspunsuri:
| biostar7 a răspuns:

Ceea ce vrei sa faci tu se numeste piraterie, TPU la fel ca si mine nu incurajam pirateria. Poti chema pe cineva si cu 15 lei ti-l face.Bafta!