| AlxDmy a întrebat:

Cum faci ca sa-ti urmareasca cineva activitatea pe facebook. Adica mai pe scurt sa-ti apara langa "Adauga Prieten" si "urmareste"...
Va rooog vreau un raspuns urgent...
Dau funda... :happy

Răspuns Câştigător
| pustoaica18 a răspuns:

Nu poti obliga pe cineva sa-ti urmareasca activitatea pe faceb. Poate doar daca ii stii parola si te adaugi pe tine la prieteni apropiati; astfel va vedea fiecare miscare a ta. Sau poti tu aduga acea pers la prieteni apropiati si de asemenea ii vei vedea activitatea.

1 răspuns:
| AlxDmy explică:

Tu nu te ai prins... Uita te la asta https://www.facebook.com/wanda.skellington
Si dupa aia mai citesti odata intrebarea!