| JohnnyS a întrebat:

Cum faci like-uri pe facebook?laughing Adica stiu ca este un program care-l folosesc mai multi sau ceva de genul.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Te abonezi la un grup numit "schimb de like-uri" sau te loghezi pe site-ul Like4Like.

| IsabelaIssa a răspuns:

AddMeFast.com dai click aduni niste puncte si asa iti dau si altii inapoi. Exista riscul ca cei ce au dat like sa iti dea dislike si sa iti pierzi timpul degeaba...

| maniac5000 a răspuns:

Mdea... nu prea exista programe pentru asa ceva(nu toate sunt bune, multe sunt fake-uri ), iar alea care sunt bune trebuie sa le platesi, eu as zice sa iti faci reclama la pagina ta, pe alte pagini, sau sa faci schimb de like-uri!